Zomerterras

16 aug t/m 1 sep
23 aug
18:00 en 19:00
Aymar Torres
Terras
23 aug
18:30 en 19:30
Bourbon Avenue
Kleine podium
23 aug
20:00
Enge Buren
Muziektheater
Veld
23 aug
20:30
Dragon Fruit
Grote podium
23 aug
21:30
Playground Zer0
Kleine podium
23 aug
22:30
De Likt
Grote podium
24 aug
14:00, poort open 13:00
Seniorenmiddag 2019
Diverse locaties
24 aug
18:00 en 19:00
The Legendary Orchestra of Love
Terras
24 aug
18:30 en 19:30
Magic Moon
Kleine podium
24 aug
20:30
Rumbaristas
Grote podium
24 aug
21:30
Samora
Kleine podium
24 aug
22:30
Broken Brass Ensemble
Grote podium
25 aug
doorlopend
Zomerterras Kinderen II
Diverse locaties
25 aug
12:15
Kaja
Zomerterras Klassiek
Kleine podium
25 aug
13:30
Theatergroep Koek en Ui (4+)
Veld
25 aug
vanaf 13:30
Wijnproeverij II
Speciaalbieren- en wijnenterras
25 aug
14:00
Fiesta Hollandia
Grote podium
28 aug
13:00
UN1EK Zomerfeest
Diverse locaties
30 aug
15:30
Ondernemersterras
Speciaalbieren- en wijnenterras
30 aug
16:00
Lennart & The Hungry Hearts
Terras
30 aug
18:00
Mr Man
Kleine podium
30 aug
19:00
UN1EK Kinderdisco
Kleine podium
30 aug
20:00
Tall Tales Company
Veld
30 aug
20:30
Sarah-Jane
Grote podium
30 aug
21:30
Banana Savannah
Kleine podium
30 aug
22:30
Banda Senderos
Grote podium
31 aug
12:00
Dag Zonder Drempels
Diverse locaties
31 aug
19:00
Discoterras en Silent Karaoke
Grote en kleine podium
1 sep
10:30
Kerkterras
Special
Grote podium
1 sep
12:00
Tocar
Zomerterras Klassiek
Kleine podium
1 sep
13:00
Doornroosje (4+)
UITterras
Kleine podium
1 sep
13:20
Gerard Alderliefste
Speciaalbieren- en wijnenterras
1 sep
13:20
De Rattenvanger van Hamelen
Terras
1 sep
13:20
Tentjesfestival
UITterras
Veld
1 sep
13:40 en 15:30
Beer (7+)
UITterras
Veld
1 sep
13:55
Cabaret d'Amour
UITterras
Kleine podium
1 sep
14:15
Backroad
UITterras
Terras
1 sep
14:15
Cox, de grote grijze belofte
Speciaalbieren- en wijnenterras
1 sep
14:35 en 16:25
Daniëlle Schel
UITterras
Veld
1 sep
14:50
Convoi Exceptional
UITterras
Kleine podium
1 sep
15:10
Musica Extrema
UITterras
Speciaalbieren- en wijnenterras
1 sep
15:10
Martel, Kers en Jansen
Terras
1 sep
15:45
Vlaardings Musical Gezelschap
Kleine podium
1 sep
16:05
Grof Geschud
UITterras
Speciaalbieren- en wijnenterras
1 sep
16:05
The Legendary Orchestra of Love (UITterras)
Terras
1 sep
17:00
Sing-a-long
UITterras
Kleine podium