Programma

We zijn apetrots op het programma dat we op de 25ste editie kunnen bieden. Heel veel verschillende soorten muziek van hoge kwaliteit, spectaculair locatietheater en heel veel te doen voor de jonge bezoekers. Check het programma, per dag, per weekend of op alfabet.

25Live: jubileum concertavond

vrijdag 29 augustus / 19:00 (open 18:30) / Hele terrein

Racoon na 25 jaar weer terug in Vlaardingen

In 2000 werd de allereerste Zomerterras-avond afgesloten door de talentvolle band Racoon, toen net doorgebroken met het nummer Feels Like Flying. Inmiddels is de Zeeuwse band, met hits als Oceaan, Love You More en Het Is Al Laat Toch, uitgegroeid tot een van de meest geliefde bands van Nederland.

Ook de legendarische reggae-hiphopgroep Postmen viert zijn 25-jarig bestaan tijdens de jubileumconcertavond 25Live. Na een wervelende show in 2015 staat deze band opnieuw garant voor een energiek optreden.

En zoals vanouds geven we ook dit jaar een muzikaal talent een podium: Jet van der Steen is, samen met haar band, voor het eerst te zien in Vlaardingen.

De jubileumavond 25Live, op vrijdag 29 augustus, wordt geopend door de Vlaardingse band De Vaart, waarmee het Zomerterras al jaren warme banden onderhoudt.

Kortom: de ultieme Zomerterras-avond voor alle leeftijden!